Nasza firma podejmuje się wykończania wnętrz różnego rodzaju między innymi przy pomocy kasetonów sufitowych. Taka metoda jest atrakcyjna wizualnie oraz umożliwia wykonanie szeregu urozmaiceń w aranżacji wnętrza.

Sufity kasetonowe pozwalają m.in. na:

  • montaż nietypowego oświetlenia;
  • zmianę proporcji w pomieszczeniu (np. obniżenia zbyt wysokiego sufitu w pomieszczeniu);
  • zamaskowanie ewentualnych niedoskonałości konstrukcyjnych stropu bądź widocznych elementów instalacji;
  • łatwiejszy dostęp do instalacji - w przypadku ewentualnej awarii np. elektrycznego systemu nie trzeba skuwać tynków - wystarczy demontaż lekkiej konstrukcji;
  • zwiększenie izolacji akustycznej oraz termicznej;
  • proste utrzymanie ich w czystości oraz niewymagającą konserwację;

Taki rodzaj wykończenia sprawdzi się zarówno w domach prywatnych, jak i w obiektach handlowych czy też użyteczności publicznej. Częstym miejscem zastosowania sufitów kasetonowych są placówki edukacyjne - z uwagi na możliwość montażu zindywidualizowanego systemu oświetleniowego. Kasetonowy sufit otwiera drogę do zastosowania dodatkowych elementów dekoracyjnych - jeżeli taka jest koncepcja architektoniczna, którą nasi Inwestorzy pragną zrealizować.

Montaż kasetonów może się odbywać na dwa sposoby - z wykorzystaniem trwałych profili bądź też z uwzględnieniem możliwych w przyszłości modyfikacji. Decydując się na usługi naszej firmy z zakresu montażu sufitów kasetonowych mają Państwo gwarancję, że usługa zostanie wykonana w sposób kompleksowy, z dbałością o każdy detal. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu, a tworząc sufit podwieszany szczególną wagę przykładamy do tego, by całość konstrukcji była w pełni bezpieczna, charakteryzowała się najwyższą funkcjonalnością oraz niepodważalnymi walorami estetycznymi.

POZOSTAŁE USŁUGI

MASZ PYTANIA?

phone

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

609 080 878